2018 | BUDOWA SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W RAWICZU TRWA

W budynku wykonana została już instalacja elektryczna. Ukończono prace tynkarskie oraz zamontowano stolarkę okienną. Teren został ogrodzony. Pierwszy etap inwestycji zakończony zostanie w tym roku kalendarzowym. Na początku przyszłego roku ruszy drugi etap inwestycji - budowa kojców, realizowany w ramach budżetu obywatelskiego. Mamy nadzieję, że od połowy 2019 roku nowe schronisko zacznie funkcjonować.

2018 | PRACE NA ULICY BOCIANIEJ

Prace na ul. Bocianiej postępują bardzo szybko. Wszystko wskazuje na to, że termin realizacji zadania nie jest zagrożony i od początku grudnia mieszkańcy będą mogli korzystać z nowej drogi asfaltowej. Mamy nadzieję, że efekt będzie tak duży jak na ul. Wrocławskiej w Dębnie Polskim.

2018 | BUDOWA SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT

Budynek Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt z Gminy Rawicz pnie się w górę.

 

2018 | PRACE NA FISZGÓRCE

Trwają prace związane z wykonaniem zejść z plant oraz wykonaniem murka oporowego, który będzie stanowić element punktu widokowego na fiszgórce. Powstanie też dodatkowe wejście. Ułożona została już nawierzchnia z kostki granitowej na wejściu oraz przy zabytkowym moździerzu.

2018 | PRZEBUDOWA I ROZBUDOWA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W RAWICZU

Dnia 10.09.2018 r. w imieniu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu Sp. z o.o. Prezes Zarządu Pan Grzegorz Matysiak podpisał umowę z firmą Miko - Tech Sp. z o.o. na zadanie pn. Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Rawiczu".

 

2018 | BUDOWA SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT

Trwa budowa Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt z Gminy Rawicz.

2018 | UKŁADANIE NOWEJ NAWIERZCHNI NA PLANTACH

Trwa układanie nowej nawierzchni na rawickich Plantach. Część nawierzchni jest już oddana do użytkowania i można sprawdzić we własnym zakresie m.in. przy Pomniku Żołnierza Polskiego.

2018 | PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ W ŻYLICACH

W Żylicach trwa przebudowa drogi gminnej na odcinku od skrzyżowania z drogą 810644P w kierunku torów kolejowych.

Został zwiększony zakres zadania o wykonanie z betonowej kostki brukowej 97,50 m2 nawierzchni jezdni oraz 39,78 m2 ścieżki pieszo-rowerowej.

Planowany termin realizacji zadania to 5 września 2018 r.

Wykonawcą jest Krzysztof Rogala - Usługi Sprzętem Budowlanym z Miejskiej Górki.

DO GÓRY