A- A A+

PSZOK czynny na nowych zasadach - odbiór śmieci z nieruchomości według harmonogramu

AKTUALIZACJA - 17 MARCA 2020

PSZOK w Rawiczu został zamknięty kilka dni temu do odwołania na podstawie decyzji KZGRL.
Na wniosek Burmistrza Gminy Rawicz, MZO Sp. z o. o w Lesznie została zobowiązana do umożliwienia dostarczania odpadów do PSZOK w Rawiczu, przy zachowaniu wypracowanych przez Zarząd Spółki, szczególnych procedur bezpieczeństwa i ostrożności.

W związku z powyższym, w szczególnych sytuacjach, odpady z terenu gminy Rawicz można dostarczyć do PSZOK przy Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Rawiczu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 -15.00, po wcześniejszym uzgodnieniu dnia oraz godziny, z pracownikiem pod numerem telefonu: 506 181 616.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników apelujemy o dostarczanie odpadów tylko w sytuacjach pilnych i zasadnych.

-------------------------------------------

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem na obszarze Polski stanu zagrożenia epidemicznego, od poniedziałku (16 marca 2020 r.) do odwołania wszystkie Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowane na terenie działania Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego będą nieczynne.

Prosimy aby odpady, które należy oddawać do PSZOK, gromadzić w najbliższym czasie na nieruchomości. Odpady te zostaną przyjęte od mieszkańców w późniejszym terminie.

Jednocześnie informujemy, że odbiór odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości odbywa się zgodnie z harmonogramem.

 

Przewodniczący Zarządu

Komunalnego Związku Gmin

Regionu Leszczyńskiego

~ Eugeniusz Karpiński ~

DO GÓRY