A- A A+

Szansa na udział w bezpłatnym kursie języka angielskiego w gminie Rawicz

Centrum Językowe IDEA Sp. z o.o. zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach języka angielskiego prowadzonych na terenie miasta i gminy Rawicz.
 
W artykule informacje od Organizatora zajęć.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chcesz pojechać na zagraniczne wakacje ale krępuje Cię bariera językowa? Przeraża Cię myśl, że twoje dziecko za moment rozpocznie naukę języka a Ty nic z tego nie zrozumiesz? Chcesz zabłysnąć przed swoim wnukiem/koleżanką i udowodnić, że w każdym wieku można nauczyć się języka obcego? Chcesz pozbyć się nieprzyjemnego uczucia, gdy obcokrajowiec pyta Cię o drogę a Ty nie umiesz mu pomóc?  Jeśli tak – mamy dla Ciebie ofertę szytą na miarę!
 
Zapraszamy osoby dorosłe, w wieku od 18 do 74 lat, do udziału w darmowych kursach języka angielskiego prowadzonych na terenie miasta i gminy Rawicz.
Kryteria udziału w zajęciach: dla osób w wieku 18-49 lat wykształcenie co najwyżej średnie, dla osób w wieku 50+ poziom wykształcenia nie ma znaczenia.
 
Kurs obejmuje 120 darmowych godzin języka angielskiego w 12-osobowych grupach. Każdemu uczestnikowi szkolenia zapewniamy darmowy podręcznik do nauki. Projekt jest realizowany z Osi Priorytetowej 8. Edukacja, Działania 8.2. Uczenie się przez całe życie w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO2014+).
 
 
Chętnych zapraszamy do kontaktu nr telefonu +48 668 696 319.
Centrum Językowe IDEA Sp. z o.o.
Stary Rynek 71/72
61-722 Poznań
 
DO GÓRY