Dzień dziecka na żużlowo 2015

Zapraszamy na IX Dzień Dziecka Na Żużlowo, który odbędzie się 30 maja (sobota) na stadionie żużlowym - start o godzinie 15:00. W programie liczne konkursy i zabawy dla dzieci!

Wybory do izb rolniczych 2015

Burmistrz Gminy Rawicz uprzejmie informuje, że 31 maja br. (niedziela) odbędą się wybory do Izb Rolniczych. Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 169 w Gminie Rawicz znajduje się w Budynku Gimnazjum w Sierakowie.
 
Więcej informacji: www.wir.org.pl/wybory_2015

Planowane wyłączenia prądu

Planowane wyłączenia prądu w okresie 25.05. - 29.05.2015 r.

Projekt edukacyjny rawickiego szpitala dla kobiet w ciąży

Szpital Powiatowy w Rawiczu przystąpił do postępowania konkursowego organizowanego przez Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie i został wybrany do realizacji świadczeń zdrowotnych w zakresie wdrożenia zasad prawidłowego żywienia wśród kobiet w ciąży i poszerzenie wiedzy o roli aktywności fizycznej dla zachowania zdrowia. 
 

[AKTUALIZACJA] Przetarg na ogródek wiedeński

[AKTUALIZACJA]Burmistrz Gminy Rawicz zaprasza do składania ofert w trybie przetargu nieograniczonego na wynajem części nawierzchni Rynku w Rawiczu na prowadzenie ogródka wiedeńskiego.

 

IX Sesja Rady Miejskiej Gminy Rawicz

27 maja 2015 roku o godzinie 12.00 w sali sesyjnej (s.102) w Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz odbędzie się IX Sesja Rady Miejskiej Gminy Rawicz. 

 

Relacja z 24-godzinnego Rawickiego Festiwalu Sportu na żywo!

http://pozostale.tvcom.pl/Gra/123925-Start-Biuro-zawodow-(24h-Rawicki-Festiwal-Sportu).htm pod tym adresem możecie Państwo obejrzeć start biegu głównego na żywo. Plan transmisji dostępny jest na: http://www.tvcom.pl/, kamera odwiedzi każdą arenę!

Nabór wniosków do projektu budowy mikroinstalacji prosumenckich

Gmina Rawicz informuje o możliwości pozyskania dofinansowania na budowę mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących  odnawialne źródła energii do wytwarzania energii, w szczególności energii elektrycznej lub cieplnej oraz zużywania jej na własne potrzeby gospodarstw domowych osób fizycznych zamieszkujących tereny wiejskie.

Załączniki:
Pobierz plik (wniosek-ankieta-oswiadczenie.doc)Wniosek/ankieta/oświadczenie[ ]60 kB

Planowane wyłączenia prądu

Rawicz
w dniach: 2015-05-12,
w godzinach:  12 maj 08:00 - 12 maj 15:00
gm. Rawicz: Dębionka nr 1 do 20, działka nr 69/1

70. rocznica zakończenia II wojny światowej

Z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej w dniu jutrzejszym 8 maja 2015 r. o godzinie 12:00 Burmistrz Gminy Rawicz złoży wiązanki kwiatów przed Pomnikiem Żołnierza Polskiego.

 

 

 

 

 

DO GÓRY