Podsumowanie charytatywnego rajdu rowerowego i pieszego

Partnerstwo Lokalne Na Rzecz Rozwoju Lokalnego Gminy Rawicz zorganizowało w dniu 15 czerwca 2014 roku charytatywny partnerski rajd rowerowy i pieszy. Podczas rajdu przeprowadzono zbiórkę publiczną na przeprowadzenie operacji neurologicznej dla Aleksandry Skotarek. W załączniku zamieszczono sprawozdanie.
 
 
Załączniki:
Pobierz plik (Podsumowanie_rajdu.pdf)Podsumowanie_rajdu.pdf[ ]451 kB

Otwarte spotkanie rekrutacyjne firmy Promedica24

Firma Promedica24 organizuje otwarte spotkanie rekrutacyjne w Rawiczu, skierowane do osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo. Odbędzie się ono 29 lipca 2014 roku (tj. wtorek), w godzinach 9:00-14:00 na rawickim Rynku.

III Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Nordic Walking w Trzebnicy

Zarząd Okręgowy Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę w Sławnie oraz Gmina Trzebnica zapraszają na III Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Nordic Walking pn. "Wyjść życiu naprzeciw", które odbędą się 30 sierpnia 2014 roku w Trzebnicy.

Apel KP PSP w Rawiczu o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pożarowego w czasie żniw

W związku z trwającym okresem żniw, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu apeluje o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pożarowego w czasie żniw i omłotów.

Treść apelu - kliknij

 

Apel Okręgowego Inspektora Pracy w Poznaniu do rolników

W trosce o bezpieczeństwo podczas prac żniwnych, Okręgowy Inspektor Pracy w Poznaniu kieruje apel do rolników.

 

Treść apelu - kliknij

 

Nowy formularz deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami

Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego informuje, że od dnia 21 lipca 2014 roku obowiązywać będzie nowy formularz deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dotyczy on osób składających deklarację po raz pierwszy lub też je zmieniających. Zamieszczony jest w załączniku.
 
Załączniki:
Pobierz plik (Nowy_formularz_deklaracji.pdf)Nowy_formularz_deklaracji.pdf[ ]111 kB

Przerwa w dostawie wody

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu informuje, że na skutek awarii na SUW Załęcze nastąpi przerwa w dostawie wody do godz. 17:00.
Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

 

Urząd informuje

Do 18 lipca 2014 roku Urząd Stanu Cywilnego jest czynny w godzinach od 7.00 do 14.00.

 

 

 

 

XV Śpiewanie pod Dębami

 
Serdecznie zapraszamy do udziału w XV Przeglądzie Folklorystycznym „Pod Dębami Śpiewanie”, który odbędzie się 13 lipca b.r. na stadionie sportowym pod dwoma dębami w Dębnie Polskim. Przegląd odbywa się na zasadzie prezentacji, w których nie wyłania się zwycięzców, chodzi bowiem o dobrą zabawę, żywy kontakt z pięknem ludowej muzyki i kultywowanie tradycji folklorystycznych. W tegorocznej edycji swój udział zapowiedziało 16-cie zespołów folklorystycznych. 
 

Odcięcie dostaw wody

Dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji informuje, że od godz. 24.00 w czwartek 10 lipca br. do godz. 4.00 w piątek 11 lipca br. nastąpi całkowite odcięcie dostaw wody dla miasta Rawicza. W tym czasie przez cztery godziny będzie usuwana awaria rurociągu na skrzyżowaniu ulicy 3 Maja i Wałów J. Dąbrowskiego.

DO GÓRY