Członkowie Rady Pożytku kadencji 2019-2021

Burmistrz Gminy Rawicz Zarządzeniem z dnia 11 czerwca 2019 r. powołał członków Rawickiej Gminnej Rady Działalnosci Pożytku Publicznego na kadencję 2019-2021. Radę tworzą
 
Załączniki:
Pobierz plik (Treść zarządzenia Rada Pożytku.pdf)Treść zarządzenia Rada Pożytku.pdf[ ]361 kB

Ogłoszenie listy kandydatów i termin głosowania

W wyniku naboru kandydatów na członków Rawickiej Gminnej Rady Dzialalności Pożytku Publicznego w terminie okrełonym w ogłoszeniu wpłynęły 4 zgłoszenia. Pomimo, że liczba zgłoszeń pokrywa się z ilością reprezentantów stowarzyszeń w Radzie, zobowiązani jesteśmy do przeprowadzenia głosowania. Głosowanie odbywa się poprzez pobranie, wypełnienie, a następnie dostarczenie do Biura Promocji i Komunikacji Społecznej karty do głosowania w terminie do 10.05.2019 r. do godz. 14.00. Zachęcamy do głosowania.  

 

 

Nabór kandydatów na członków Rady Pożytku

Burmistrz Gminy Rawicz zarządził nabór kandydatów na członków Rawickiej Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego spośród przedstawicieli organizacji pozarządowych. Nabór trwa do 29 kwietnia 2019 r. Każda organizacja może zgłosić jednego kandydata. Zgłoszenia należy dokonać tylko na karcie zgłoszeniowej. Kartę oraz pełną treść ogłoszenia zamieszczamy w załączniku.  

 

Rada Działalności Pożytku Publicznego nowe zasady powoływania

21 grudnia 2018 roku weszła w życie uchwała nr II/17/18 Rady Miejskiej Gminy Rawicz z dnia 28.11.2018 r. w sprawie w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Rawickiej Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Najważniejsze zmiany nastąpiły w trybie wyboru przedstawicieli organizacji pozarządowych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią uchwały. Wkrótce Burmistrz ogłosi nabór kandydatów do Rady i określi termin głosowania.

Treść uchwały prezentujemy TUTAJ.

 

PARTNERZY NGO

DO GÓRY