Warsztaty doradcze - harmonogram do końca roku

Zaczęcamy gorąco do skorzystania z planowanych warsztatów doradczych, zarówno grupowych, jak i idywidualnych, organizowanych przez Stowarzyszenie PISOP przy współpracy z Biurem Promocji i Komunikacji Społecznej. Ustalone zostały terminy do końca roku. W związku z zamiarem wprowadzenia przez Narodowy Instytut Wolności nowych wzorów ofert, sprawozdan i umów szczególnie polecamy najbliższe szkolenie 24.10.2018 r., którego tematem będzie prawidłowe przygotowywanie ofert. 

Kawiarenka NGO - konsultacje Programu Współpracy 2019

4 września (wtorek) o godzinie 19.00 w stołówce Szkoły Podstawowej nr 6 (dawne Gimnazjum w Sierakowie) odbędzie się Kawiarenka NGO, której głównym tematem omówienie założeń do Programu Współpracy Gminy Rawicz z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, przedstawicieli stowarzyszeń i grup nieformalnych, które chcą realizować zadania publiczne w nadchodzącym roku. 

Na podstawie Zarządzenia Zarządzenia NR 1077/2018 Burmistrza Gminy Rawicz z dnia 16 lipca 2018 r. ogłaszamy rozpoczęcie procesu konsultacji społecznych programu współpracy Gminy Rawicz z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok.
 
Konsultacje prowadzone są w terminie od 16 lipca 2018 r. do 21 września 2018 r. 
 
Załączniki:
Pobierz plik (Treść Zarządzenia.pdf)Treść Zarządzenia.pdf[ ]671 kB
Pobierz plik (Ankieta do Programu 2019.doc)Ankieta do Programu 2019.doc[ ]32 kB

Wielkopolska Wiara - mikrodotacja

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, lokalnych działaczy i mieszkańców z powiatu rawickiego do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara w ramach którego można pozyskać 5000 zł na działania na rzecz społeczności. Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia Konkursu, możliwości aplikowania, a także zasady tegorocznego Konkursu.

Czerwcowa wyjazdowa Kawiarenka NGO

Dobry plan to podstawa sukcesu!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach Kawiarenki NGO, które odbędzie się 5 czerwca br. od godz. 19:00 w Żylicach (Świetlica Wiejska, Żylice 9).
Kawiarenka NGO poświęcona będzie planowaniu działań w organizacji. Tym razem na świeżym powietrzu i w dobrym towarzystwie w formie zabaw integracyjnych porozmawiamy na poważne tematy. Dzięki udziałowi w Kawiarence NGO lepiej się poznacie, zintegrujecie i wyznaczycie nowe kierunki działań. 
Zaproszenie kierujemy do wszystkich organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu Gminy Rawicz. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać mailowo pod adres beata.zabroni@pisop.org.pl lub telefonicznie 65 520 78 86.
Jeżeli problemem będzie transport do Żylic, można skontaktować się z Biurem Promocji i Komunikacji Społecznej w Rawiczu, tel. 65 5467671.

PARTNERZY NGO

DO GÓRY