Masz Głos - kolejna edycja akcji

W całym kraju rusza kolejna edycja akcji Masz Głos, która zmienia Polskę lokalnie i buduje dialog pomiędzy społecznością lokalną a władzami samorządowymi. Jeśli chcesz ścieżki rowerowej, lepiej oświetlonej drogi albo marzysz o warsztatach dla rodzin, akcja Masz Głos jest dla Ciebie. Organizatorzy – Fundacja Batorego i partnerzy – zapraszają do rejestracji na stronie www.maszglos.pl.

Udział jest bezpłatny, a może wiele zmienić w Twojej miejscowości.

 

 

 

 

 

Prowadzone są także bezpłatne szkolenia wojewódzkie dla zainteresowanych aktywnością lokalną. Rejestracja na szkolenia na stronie akcji i na Facebooku Masz Głos.

W akcji Masz Glos udział biorą organizacje społeczne, stowarzyszenia, fundacje, grupy sąsiedzkie, młodzieżowe rady gmin i rady seniorów, sołectwa, rady osiedli, lokalne gazety i portale informacyjne oraz grupy nieformalne, a także instytucje publiczne (np. szkoły, biblioteki, ośrodki kultury).

 

Bezpośredni link do rejestracji do akcji Masz Głos: https://www.maszglos.pl/o-akcji/dolacz/
 
Bezpośredni link do formularza zgłoszeniowego na szkolenie w województwie wielkopolskim: https://www.maszglos.pl/szkolenie/szkolenie-w-poznaniu/

Szkolenie jest bezpłatne, otwarte i nie zobowiązuje do zapisania się do akcji. Odbędzie się 28 września (sobota) w Poznaniu.

 

Więcej informacji na temat akcji w załączniku.

 

 

DO GÓRY