Gala ze łzą w oku...

W miniony piątek, tj. 16 marca w Domu Kultury w Rawiczu odbyła się kolejna edycja Gali Liderów Powiatu. Wydarzenia o charakterze gospodarczo-społecznym, podczas którego włodarze powiatu rawickiego nagradzają przedsiębiorców, działaczy społecznych i filantropów działających w rawickich gminach. Od lat gali towarzyszą emocje, po raz pierwszy jednak od dawna wielu gości i gwiazda wydarzenia Olga Bończyk uronili niejedną łzę.

 

Gala Liderów Powiatu 2018 już w piątek!

16 marca 2018 r. w rawickim Domu Kultury odbędzie się kolejna edycja Gali Liderów Powiatu. Starosta rawicki oraz włodarze gmin powiatu rawickiego wręczą statuetki oraz certyfikaty Laureatom w trzech kategoriach: Laur Przedsiębiorczości, Działacz Społeczny Roku oraz Filantrop Roku. Dodatkowo, burmistrz gminy Rawicz wręczy Nagrodę Specjalną.

 

Regionalny program mentoringowy

Program oparty jest na naturalnej potrzebie dzielenia się wiedzą, gdzie osoba z doświadczeniem – Mentor, bezinteresownie dzieli się nią z młodszą osobą – Mentee. Sformalizowanie tej relacji, wyznaczenie celów i sprecyzowanie oczekiwań Mentor – Mentee nazywa się mentoringiem.

 

Siła relacji rodzin biznesowych

V Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

to dwudniowa dyskusja, z udziałem krajowych i międzynarodowych praktyków i ekspertów, o mechanizmach rodziny biznesowej, zakładaniu fundacji firmy rodzinnej i budowaniu długowieczności rodzinnego biznesu (19-20 marca br., Poznań).

 

DO GÓRY