Uchwalono Plan Miejscowy na Sierakowie

Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej Gminy Rawicz (28.12.17), Radni przegłosowali uchwałę dotyczącą planów miejscowych w obrębie Sierakowa. 

Miejscowe Plany Zagospodarowania dotyczą obszarów o łącznej wielkości ok 50 ha z przeznaczeniem pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny. 

 

Gmina Rawicz dostrzeżona i nagrodzona w Oksfordzie

Gmina Rawicz została doceniona przez Unię Akademicką w Oksfordzie, Centrum Ekspertów Unii Akademickiej oraz Projekt Promocji Inwestycji „The Prime Business Destination” za konsekwentne działania, mające na celu stworzenie silnej marki oraz atrakcyjności inwestycyjnej regionu.

Dofinansowania na szkolenia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pn.: "Wsparcie na rzecz przedsiębiorstw i ich pracowników z terenu subregionu leszczyńskiego". Spotkanie odbędzie się 10 stycznia 2018 roku. Celem spotkania jest przedstawienie możliwości pozyskania dofinansowania na szkolenia dla pracowników i włascicieli firm. 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Program spotkania.pdf)Program spotkania.pdf[ ]290 kB

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, by ten magiczny czas był pełen radości i pogody ducha. Rok 2018 niech będzie dla Państwa czasem spełnionych planów i wyzwań biznesowych.

DO GÓRY