Bezpłatne szkolenie Agencji Rozwoju Przemysłu

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP S.A.) zaprasza do uczestnictwa w cyklu webinariów, podczas których zaprezentowane zostaną instrumenty finansowe oferowane przez ARP S.A. małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach Tarczy Antykryzysowej.

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z Kancelarią SENDERO Tax & Legal w ramach cyklu Human fRidays zaprasza na bezpłatne webinarium: „Regulaminy pracy, wynagradzania, premiowania i ZFŚS. Niedocenione narzędzia zarządzania”, które odbędzie się 18 września br. o godzinie 10:00.

 

Najbliższy webinar WSSE

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK", wspólnie z Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego oraz Instytutem Cen Transferowych, zaprasza państwa na bezpłatne webinarium: „Kluczowe zmiany podatkowe dla przedsiębiorców - na podstawie case study branży motoryzacyjnej”, które odbędzie się 15 września 2020 r. w godz. 10:00 do 13:30.

 

Konferencja wojewódzka "PPK blisko Ciebie"

Wojewoda Wielkopolski Łukasz Mikołajczyk, PFR oraz PFR Portal PPK zapraszają na bezpłatną konferencję „PPK blisko Ciebie”, dot. funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).
 
Konferencja odbędzie się 23 września o godz. 11:00 w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzim.
DO GÓRY