Więcej informacji o gazowej inwestycji Palomaru

Palomar Natural Resources we współpracy z Urzędem Gminy Rawicz uruchamia specjalną zakładkę na stronie internetowej urzędu, gdzie zamieszczane będą informacje na temat prac związanych z  zagospodarowaniem złoża gazu ziemnego Rawicz.

Powstanie zakładki jest efektem ustaleń, jakie poczyniła firma Palomar z mieszkańcami Kątów i Dębna Polskiego podczas spotkań informacyjnych dotyczących bezpieczeństwa i rozwoju inwestycji.

Od tej pory, mieszkańcy będą mogli w jednym miejscu znaleźć wszystkie kluczowe informacje dotyczące naszych działań na terenie gminy Rawicz. Jest dla nas ważne, aby każdy zainteresowany mógł w łatwy i szybki sposób dowiedzieć się więcej o bieżących etapach inwestycji. Urząd Gminy wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i dał taką możliwość – tłumaczy przedstawiciel Palomaru, Tomasz Rutkowski.

Głównym celem działalności Palomaru w Rawiczu jest rozpoczęcie produkcji gazu ziemnego ze złoża Rawicz. Obecnie firma planuje wykonanie kolejnych odwiertów poszukiwawczych – w Kątach oraz na północy Rawicza - oraz budowę nowoczesnego ośrodka osuszania gazu w Dębnie Polskim. Wykonane w poprzednich latach odwierty w Szymanowie i Dębnie Polskim dały pozytywne rezultaty.

 
 
 
DO GÓRY